Wesela i bankiety

Twoje wymarzone wesele w okolicach Ciechanowa

Zaręczyny już za Wami? Gratulacje - teraz czas na zaplanowanie Waszego najważniejszego dnia w życiu .

Wybór odpowiedniego miejsca na zabawę zazwyczaj jest sprawą pierwszorzędną, dlatego Zajazd Tur poleca się na organizację Waszej niezapomnianej zabawy weselnej do białego rana! Wesela to nasza specjalizacja- wiemy jak sprawić aby Twój dzień zaślubin stał się wyjątkowy. Na tym rynku widniejemy już od ponad 15lat. Organizujemy zarówno wesela w nieco bardziej kameralnym gronie jak i bale nawet do 260 osób.

Sale weselne Ciechanów - Zajazd Tur

Sale weselne

Dla Przyszłych Par Młodych posiadamy do wyboru dwie sale weselne: Zajazd oraz Gościniec. Obie nasze sale urządzone są w uniwersalnym stylu ze znaczną przewagą jasnych, stonowanych kolorów, dzięki czemu istnieje możliwość aranżacji naszych wnętrz w różnych stylach.

Menu weselne

Posiadamy doświadczonych kucharzy, którzy zaserwują Państwu wyśmienite dania tradycyjnej kuchni Polskiej. Dobra kuchnia stanowi dla nas podstawę wszystkich udanych imprez.

Każda para przyszłych małżonków ma u nas możliwość wcześniejszego skomponowania własnego menu.. Nasza obsługa zadba o komfort wszystkich zgromadzonych gości - staramy się być do Waszej dyspozycji przez całą noc.

Menu weselne Ciechanów Zajazd Tur
Oferta weselna Zajazd Tur

Oferta weselna

Naszym przyszłym Parom Młodym gwarantujemy swój profesjonalizm oraz zaangażowanie. Do każdego wesela staramy się podchodzić indywidualnie, wsłuchujemy się w Wasze życzenia i je urzeczywistniamy.

Stale poszerzamy swoją wiedzę w branży ślubnej i podążamy za najnowszymi trendami. Służymy Wam również radą - współpracujemy z wieloma firmami z branży ślubnej, chętnie polecimy Wam usługi firm godnych uwagi tego dnia. Wierzymy, że jesteśmy odpowiednimi osobami, które spełnią Wasze marzenia.

Pokoje

Dla Par Młodych organizujących u nas przyjęcie weselne przygotowaliśmy bezpłatnie apartament dla nowożeńców oraz specjalne promocje na pozostałe pokoje gościnne.

Pokoje
Atrakcje dodatkowe Ciechanów - Zajazd Tur

Atrakcje dodatkowe

Atrakcje na przyjęciu weselnym umilą wieczór wszystkim Waszym Gościom i stworzą miejsce integracji dla wielu z nich. Na Wasze życzenie można wzbogacić dekorację sali, zaskoczyć Gości nowymi smakami lub zorganizować niezapomniane atrakcje.

SALA WESELNA CIECHANÓW | SALA WESELNA MŁAWA | SALA WESELNA PRZASNYSZ | SALA WESELNA PŁOŃSK