O Nas

Dbamy o naszych Gości

Od 15 lat zajmujemy się organizacją przyjęć weselnych, imprez okolicznościowych i imprez plenerowych. Za cel stawiamy sobie spełnianie Waszych oczekiwań. Dbamy o jakość serwowanych potraw, staranny serwis i estetykę otoczenia.

Podążamy za obowiązującymi trendami i zmieniamy się dla Was. Z myślą o naszych Gościach zmieniamy menu i poszerzamy ofertę świadczonych usług.

Do każdego wydarzenia podchodzimy w sposób indywidualny. Pragniemy, by każdy w miłej i swobodnej atmosferze spędził swój wyjątkowy czas.

O nas - Zajazd Tur Ciechanów
Sala weselna Ciechanów - Zajazd Tur

Wesele z klasą

W Zajeździe Tur możesz zorganizować kameralne przyjęcie weselne jak i tradycyjny bal dla 300 osób. Wnętrza naszych sali bankietowych pozwalają na wykonanie dowolnej aranżacji zgodnej z oczekiwaniami Pary Młodej.

Indywidualne podejście i dbałość o nawet najdrobniejsze detale tworzą wyjątkową atmosferę dla wszystkich Gości. Dokładamy wszelkich starań, aby ten wieczór został przez wszystkich zapamiętany pozytywnie na długie lata. Oferujemy bogate menu weselne, dużą bazę noclegową oraz dodatkowe atrakcje dla wszystkich Gości

Znajdziecie nas na portalu WESELE Z KLASĄ.

ZajazdTur - Sala Weselna

Bogate menu oraz fachowa obsługa

Naszym gościom oferujemy bogate i smaczne menu na wesela, przyjęcia okolicznościowe i imprezy grillowe. Nasi doświadczeni kucharze dbają o różnorodność przekąsek i dań gorących serwując domowe dania kuchni polskiej i aromatyczne dania z grilla.

Dużym zainteresowaniem w naszej ofercie cieszą się wiejskie stoły, ponieważ specjalizujemy się w wyrobach wędliniarskich. Dla gości o specjalnych wymaganiach proponujemy dania wegetariańskie i lekkostrawne. Służymy również doradztwem w zakresie odpowiedniego doboru napojów i alkoholi.

Bogate menu oraz fachowa obsługa - Zajazd Tur
Wyjątkowe miejsce

Wyjątkowe miejsce

Nasz obiekt składa się z dwóch sal weselnych, budynków noclegowych i altan grillowych. Zajazd Tur powstał z miłości do przestrzeni, ludzi i natury. Chcieliśmy stworzyć idealne miejsce do świętowania wszelkiego rodzaju uroczystości oraz organizowania imprez w gronie najbliższych.

Zajazd Tur położony jest pod Ciechanowem w cichym i spokojnym miejscu pełnym zieleni. Starannie zaprojektowany kompleks pozwala na organizację klimatycznego wesela, przyjęcia okolicznościowego, czy imprezy plenerowej. Na naszym terenie mieści się park z licznymi alejkami oraz altankami. Znajdziecie tu Państwo również mini zoo, które stanowi główną atrakcję dla naszych najmłodszych gości.