Przyjęcia

U nas zorganizujesz wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe

Oferujemy organizację przyjęć okolicznościowych. Zajazd Tur to idealne miejsce do wspólnego świętowania z rodziną, znajomymi jak i w gronie firmowym. Oprócz takich imprez jak Chrzciny, Komunie, Bale, Urodziny i Konsolacje mamy za sobą również imprezy typu : wieczory Kawalerskie oraz Panieńskie, Baby Shower, Bierzmowania czy też uroczyste gale

W okresach przedświątecznych w ofercie Zajazdu znajdują się również spotkania opłatkowe oraz wielkanocne dla firm i nie tylko . W naszych obiektach istnieje również możliwość zorganizowania wystaw, wernisaży, szkoleń, sympozji oraz pokazów z pełnym cateringiem. Zapraszamy również na niedzielne obiady rodzinne.

Chrzciny Ciechanów

Chrzciny

Chrzciny to ważne przyjęcie dla każdego rodzica. Warto spędzić ten czas z najbliższymi w miłej atmosferze. Zajazd Tur to idealne miejsce do wspólnego świętowania chrztu dziecka z rodziną i najbliższymi.

Komunie

Komunia Święta to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu Waszego dziecka. Chcemy, żeby był to wyjątkowy dzień dla dziecka oraz wszystkich Gości na obiedzie komunijnym. Dla najmłodszych Gości udostępniamy bezpłatnie fontannę czekoladową. Przykładamy dużą wagę, aby poziom świadczonych usług był wysoki. Zapewniamy miłą i fachową obsługę oraz smaczną domową kuchnię.

Komunie Ciechanów
Przyjęcia urodzinowe Ciechanów

Przyjęcia urodzinowe

Nasze sale weselne to wyjątkowe miejsca, które sprawdzą się do przy świętowaniu urodzin, imienin i rocznic blisko Ciechanowa. Chętnie organizujemy eleganckie przyjęcia obiadowe, a także huczne zabawy taneczne. Zależy nam, żeby spędzony u Nas wieczór był wyjątkowy dla solenizantów i ich Gości, dlatego zapewniamy miłą i fachową obsługę oraz smaczną kuchnię.

Bale i bankiety

Konferencja, jubileusz czy spotkanie z ważnymi Gośćmi to okazja, której elementem powinien być bankiet, bal oraz uroczysta kolacja. Tak ważne wydarzenie wymaga skrupulatnego przygotowania, smacznego menu oraz miłej i fachowej obsługi, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Bale i bankiety Ciechanów
Konsolacje

Konsolacje

W naszych salach organizujemy poczęstunki dla rodzin, znajomych i przyjaciół. Konsolacja w Zajeździe Tur pod Ciechanowem to smaczne menu w atrakcyjnej cenie, miła i fachowa obsługa oraz duży parking dla wszystkich uczestników stypy.

PRZYJĘCIA CIECHANÓW | PRZYJĘCIA MŁAWA | PRZYJĘCIA PRZASNYSZ | PRZYJĘCIA PŁOŃSK