Noclegi pracownicze Ciechanów

Kwatery i pokoje pracownicze Ciechanów - tanie noclegi dla firm

Kwatery dla Firm oferują tanie noclegi pracownicze dla firm, które poszukują zakwaterowania dla swoich pracowników. Noclegi dla pracowników w Ciechanowie na terenie kompleksu Zajazd Tur to idealne miejsce na odpoczynek po pracy. Nasze noclegi pracownicze znajdują się zaledwie 5km od Ciechanowa! Zapraszamy zatem do skorzystania z naszej oferty noclegowej dla firmy budowlanej, firmy wysyłającej swoich pracowników na delegacje oraz wyjazdy służbowe z noclegiem do Ciechanowa oraz okolic. Dysponujemy 40 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych. Oferujemy dla dużych oraz malych firm oraz przedsiębiorców tanie i komfortowe noclegi pracownicze. 

Kwatery pracownicze dla firm z parkingiem, kuchnią i łazienkami

Oferujemy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy wygodnych mieszkań dla pracowników z aneksami kuchennymi. Każdy pokój gościnny jest wyposażony w łazienkę, kuchnię lub kuchenkę mikrofalową, podstawowe przybory kuchenne, lodówkę i telewizor. Nasze wyposażenie daje możliwość przygotowania samodzielnie ciepłych posiłków. Zapewniamy wymianę pościeli, wygodny bezpłatny parking dla samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych na ogrodzonym terenie z monitoringiem. Posiadamy także rozległy teren, który daje możliwość odprężenia się na świeżym powietrzu.

Poszukujesz tanich noclegów pracowniczych? Zadzwoń i zapytaj o wolne pokoje 500 097 174

Wystawiamy faktury VAT za noclegi pracownicze dla firm.

Lokalizacja: Niestum, ul Okrężna 35, 06-400 Ciechanów

Szczegóły dojazdu w Mapach Google: Zajazd Tur - Sala Weselna Ciechanów   lub   Tanie Noclegi Pracownicze Ciechanów - Kwatery dla Firm

Cennik noclegów pracowniczych - cena dla jednej osoby za dobę

1 doba 2 doby i więcej
Pokój dla jednej osoby 50zł/doba 50zł/doba
Pokój dla dwóch osób i więcej 40zł/doba 40zł/doba

Podane ceny są cenami brutto. Cennik obowiązuje dla budynku “Zielonego” w dni powszednie.

Noclegi pracownicze Ciechanów | Noclegi pracownicze Mława | Noclegi pracownicze Przasnysz | Noclegi pracownicze Płońsk