Noclegi

Noclegi Ciechanów

Z myślą o naszych Gościach stworzyliśmy wygodną i przytulną bazę noclegową. Oferujemy apartamenty dla Nowożeńców oraz 25 przestronnych pokoi wypoczynkowych dla gości sali Zajazd i Gościniec. Jesteśmy w stanie zapewnić miejsca noclegowe dla łącznie 100 osób. Zapraszamy również Gości innych sal weselnych.

Nasza oferta obejmuje także noclegi dla pracowników o charakterze długoterminowym w hotelu robotniczym. W niezależnym budynku do dyspozycji oddajemy 14 wyposażonych mieszkań dla łącznie 50 osób.

Noclegi dla gości

Noclegi dla gości

W naszym najnowszym budynku urządziliśmy wygodnie i przytulne pokoje wypoczynkowe dla wszystkich Gości. Każdy pokój został urządzony w nowoczesnym stylu i posiada podstawowe wyposażenie. Nasi Goście znajdą u nas ciszę i spokój, która pozwoli odpocząć i zregenerować siły.

Zobacz

LICZBA OSÓB

LICZBA OSÓB max 100

LICZBA POKOI

LICZBA POKOI 26

Noclegi  pracownicze

Noclegi pracownicze

Dla grup pracowniczych i indywidualnych przygotowaliśmy wygodne mieszkania. Każde z nich jest wyposażone w aneks kuchenny lub kuchenkę mikrofalową oraz prywatną łazienkę. Dla wszystkich zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe na oświetlonym i ogrodzonym terenie.

Zobacz

LICZBA OSÓB

LICZBA OSÓB max 44

LICZBA POKOI

LICZBA POKOI 13