Atrakcje

Atrakcje dla rodzin oraz grup zorganizowanych

Dla odwiedzających nas Gości przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje, by urozmaicić wizytę w naszym kompleksie. Zwolennicy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu z całą pewnością znajdą tu coś dla siebie. Na naszym terenie znajduje się Mini zoo, które może okazać się niecodzienną atrakcją zarówno na rodzinny, niedzielny spacer jak i imprezę integracyjną dzieci i dorosłych. Grupy zorganizowane mają możliwość przejażdżek ciuchcią, a dzieci w wieku szkolnym mogą również spróbować swoich sił w siodle. Zapraszamy po sporą dawkę niecodziennych atrakcji! 

Mini zoo

Na terenie naszego kompleksu urządziliśmy mini zoo, w którym nasi najmłodsi Goście mogą obcować ze zwierzętami gospodarskimi, a także tymi trochę bardziej egzotycznymi. W zagrodach znajduje się tradycyjne ptactwo (ozdobne kury, indyki, gęsi i kaczki) oraz sympatyczne kozy, owce. osiołki i konie. Dodatkowo na terenie naszego mini zoo spotkacie lamy, alpaki oraz strusie emu. Największym i najbardziej ciekawym zwierzęciem w naszej zagrodzie jest wielbłąd Hassan, który nie pogardzi smakołykami w postaci warzyw i owoców.

Mini zoo
Przejażdżki ciuchcią

Przejażdżki ciuchcią

Dla zorganizowanych grup dzieci i dorosłych, które spędzają u nas swój wolny czas na grillach i biesiadach, przygotowaliśmy specjalną atrakcję w postaci przejażdżek ciuchcią na terenie naszego kompleksu. Jest to emocjonująca rozrywka dla wszystkich najmłodszych Gości, jak i osób dorosłych

Zabawy przy ogniskach

Dla podkreślenia klimatu organizowanego u nas grilla, pikniku bądź biesiady rozpalamy dla Was ognisko w specjalnie przystosowanym do tego miejscu. Uczestnicy każdej imprezy plenerowej doceniają urok płonącego ogniska, które w naturalny sposób tworzy miejsce do integracji oraz wspólnej zabawy do końca wieczoru.

Zabawy przy ogniskach
Plac zabaw

Plac zabaw

Z myślą o najmłodszych Gościach, którym może doskwierać nuda w trakcie wielogodzinnego przyjęcia na sali bankietowej lub imprezy plenerowej, urządziliśmy na naszym terenie plac zabaw ze zjeżdżalnią. Sprawi on radość dzieciom, rodzicom zaś pozwoli na chwilę wytchnienia.

Atrakcie i dodatki Ciechanów | Atrakcie i dodatki Mława | Atrakcie i dodatki Przasnysz | Atrakcie i dodatki Płońsk