Atrakcje

Atrakcje dla rodzin oraz grup zorganizowanych

Dla odwiedzających nas Gości przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje, by urozmaicić wizytę w naszym kompleksie. Zwolennicy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu z całą pewnością znajdą tu coś dla siebie. Na naszym terenie znajduje się Mini zoo, które może okazać się niecodzienną atrakcją zarówno na rodzinny, niedzielny spacer jak i imprezę integracyjną dzieci i dorosłych. Grupy zorganizowane mają możliwość przejażdżek ciuchcią, a dzieci w wieku szkolnym mogą również spróbować swoich sił w siodle. Zapraszamy po sporą dawkę niecodziennych atrakcji! 

Mini zoo

Na terenie naszego kompleksu urządziliśmy mini zoo, w którym nasi najmłodsi Goście mogą obcować ze zwierzętami gospodarskimi, a także tymi trochę bardziej egzotycznymi. W zagrodach znajduje się tradycyjne ptactwo (ozdobne kury, indyki, gęsi i kaczki) oraz sympatyczne kozy, owce. osiołki i konie. Dodatkowo na terenie naszego mini zoo spotkacie lamy, alpaki oraz strusie emu. Największym i najbardziej ciekawym zwierzęciem w naszej zagrodzie jest wielbłąd Hassan, który nie pogardzi smakołykami w postaci warzyw i owoców.

Mini zoo
Przejażdżki ciuchcią

Przejażdżki ciuchcią

Dla zorganizowanych grup dzieci i dorosłych, które spędzają u nas swój wolny czas na grillach i biesiadach, przygotowaliśmy specjalną atrakcję w postaci przejażdżek ciuchcią na terenie naszego kompleksu. Jest to emocjonująca rozrywka dla wszystkich najmłodszych Gości, jak i osób dorosłych

Oprowadzanie na koniu

Nasi najmłodsi Goście mogą doświadczyć rówież bliskiego kontaktu z koniem w trakcie krótkiej przejażdżki w siodle. Atrakcja jest dostępna dla zorganizowanych grup w wieku szkolnym uczestniczących w imprezach plenerowych.

Zabawy przy ogniskach
Plac zabaw

Plac zabaw

Z myślą o najmłodszych Gościach, którym może doskwierać nuda w trakcie wielogodzinnego przyjęcia na sali bankietowej lub imprezy plenerowej, urządziliśmy na naszym terenie plac zabaw ze zjeżdżalnią. Sprawi on radość dzieciom, rodzicom zaś pozwoli na chwilę wytchnienia.

Zabawy przy ogniskach

Dla podkreślenia klimatu organizowanego u nas grilla, pikniku bądź biesiady rozpalamy dla Was ognisko w specjalnie przystosowanym do tego miejscu. Uczestnicy każdej imprezy plenerowej doceniają urok płonącego ogniska, które w naturalny sposób tworzy miejsce do integracji oraz wspólnej zabawy do końca wieczoru.

Zabawy przy ogniskach
Atrakcie i dodatki Ciechanów | Atrakcie i dodatki Mława | Atrakcie i dodatki Przasnysz | Atrakcie i dodatki Płońsk