Atrakcje dodatkowe

Fontanna z czekolady Ciechanów

Fontanna z czekolady

Słodka atrakcja na Waszym przyjęciu weselnym umili wieczór wszystkim smakoszom belgijskiej czekolady. Idealna zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Profesjonalny sprzęt, podświetlany podest, pyszna czekolada i mnóstwo dodatkowych przekąsek dodadzą splendoru całej uroczystości.

Bufet wiejski

Swojskie wyroby, wędzone kiełbasy i smaczne wędliny przyciągną uwagę każdego Gościa na Waszym przyjęciu weselnym. Bufet wyrobów tradycyjnych z własnej produkcji oraz kompozycja dodatkowych mocnych trunków stanowią idealną atrakcję weselną dla każdego smakosza. Ta atrakcja w naturalny sposób stanowi miejsce integracji wielu Gości weselnych. Oprócz tradycyjnych kiełbas i wędlin przygotowany zostanie chleb wiejski, szynka z nogą, smalec, ogórki kiszone i wiele innych dodatków.

Bufet wiejski
Bufet z piwami regionalnymi

Bufet z piwami regionalnymi

Dla Gości, którzy wolą nieco słabsze trunki, oferujemy bufet z piwami regionalnymi od browarów Ciechan, Lwówek oraz Bojan. Każdy smakosz piwa znajdzie dla siebie swój ulubiony gatunek piwa. Taka atrakcja wzbogaci Wasze przyjęcie a Gościom dostarczy nowych doznań związanych z degustacją piw z naszego regionu i nie tylko. Nie zapomnieliśmy również o gościach stroniących od alkoholu i przygotowaliśmy pakiet piw bezalkoholowych.

Zdjęcia i filmy z drona

Tradycyjne pamiątki w postaci zdjęć i materiałów filmowych nie muszą być nudne! Możesz wzbogacić je niezwykłymi ujęciami z powietrza. Istnieje również możliwość nagrania niezapomnianych momentów z Gośćmi, którzy wiwatują na Waszą cześć oraz uwiecznienia przejazdu weselnego korowodu.

Naszym usługodawcą jest : ministerstwo weselne

Zdjęcia i filmy z drona Ciechanów
Fotobudka Ciechanów

Fotobudka

Zaangażowanie Gości do wspólnej zabawy to ważny aspekt każdego przyjęcia weselnego. Zabawa z fotobudką będzie strzałem w dziesiątkę! Oprócz dobrej zabawy w atrakcyjnej aranżacji i tematycznymi gadżetami każdy otrzyma pamiątkową fotografię z przyjęcia weselnego.

Naszym usługodawcą jest : ministerstwo weselne

Ciężki dym

Pierwszy taniec to jeden z najważniejszych momentów przyjęcia weselnego dla Was jak i Waszych Gości. Ciężki dym uczyni Wasz taniec wyjątkowym i zapewni niezapomnianą aranżację wizualną.

Naszym usługodawcą jest : ministerstwo weselne

Ciężki dym
Świecące serce

Świecące serce

Nasza świecąca dekoracja stanowi świetne tło do pamiątkowych zdjęć i pomoże stworzyć wyjątkowy nastrój na Waszym przyjęciu. Idealnie sprawdzi się na sali tanecznej lub na zewnątrz sali weselnej.

Napis LOVE

Wzbogać swoją dekorację sali świecącym napisem LOVE i sercem. Dekoracja jest uniwersalna i świetnie sprawdzi się na sali tanecznej, w pobliżu stołu Pary Młodej lub na zewnątrz sali. Pomoże stworzyć wyjątkowy nastrój i zapewni świetne tło do pamiątkowych zdjęć.

Naszym usługodawcą jest : ministerstwo weselne

Napis LOVE
Pokazy sztucznych ogni

Pokazy sztucznych ogni

Spektakularny pokaz sztucznych ogni będzie czymś wyjątkowym w Waszym szczególnym dniu. Spektakl fajerwerkowy dopasowany do Waszych oczekiwań sprawi, że ta chwila zapadnie Wam i Waszym Gościom w pamięci.

Naszym usługodawcą jest : fajerwerki